מה נשים מחפשות בזקן של גבר?

מה נשים מחפשות בזקן של גבר?
מה נשים מחפשות בזקן של גבר?

אינספור דיונים התקיימו בקרב קבוצות נשים וגברים על השאלה הבאה: מה נשים חושבות על זקן – בעד או נגד?. למעשה, ניתן לחלק את הנשים הסטרייטיות שמעוניינות למצוא שידוך גברי מתאים או אפילו סטוץ לשני סוגים – אלו שסולדות מהמראה המזוקן שכן הן טוענות ומרגישות שזקן איננו דבר אסתטי כלל וכלל, לעומת הנשים שאוהבות את המראה המסוקס זאת בשל היותן חושבות ששיער על הפנים מעיד על בגרות, גבריות ודומיננטיות – 3 תכונות שכמעט כל אישה מחפשת בגבר שלה. אז אם נתמקד לרגע בקבוצת הנשים השניה, אלה שרואות בזקן אלמנט מושך ואפילו מחפשות מראש גברים שכאלה, עדיין יש שאלה נוספת שעומדת לה באוויר, שאלה אותה יש לשאול והיא: מה נשים מחפשות בזקן של גבר?

קודם כל – הטיפוח!

טיפוח זקן הוא אלף בית בכדי שאישה בכלל תראה בגבר המזוקן מושך ואטרקטיבי. נשים הן סמל הטיפוח, האסתטיקה והיופי, לכן כל אישה שמקפידה לטפח את עצמה, להריח טוב ולהיראות מסודרת ומתוקתקת תצפה בדיוק לאותו הדבר מהגבר שלה, בין אם היא זו שמעודדת זאת או בין אם הוא דואג לכך בעצמו.

אז הנה כמה כללים לטיפוח הזקן…

ראשית בואו לא נשכח שמדובר בשיער. לשיער יש נטייה לתפוס ריחות לא נעימים מהר מאוד, כמו למשל ריח של סיגריות, של זיעה וכדומה. לכן בדיוק כמו שאנו מקפידים לרחוץ את שיערות ראשנו, כך עלינו לסבן ולשטוף את הזקן באופן יומיומי. בנוסף, מחקרים מראים כי לזקן יש נטייה לצבור המון לכלוך וחיידקים לכן הטיפוח ושמירה על הניקיון חשובים כאן מאוד. שנית, במידה ומדובר בזקן מלא, יש לדאוג שהוא מסופר ומסודר – שוב עיקרון האסתטיקה. ניתן ללמוד כיצד לסדר את הזקן שלב אחר שלב ממש בעצמכם.   בנוסף, שווה לבצע את תהליך הטיפוח בהתאם לסוג הזקן אותו אתם מגדלים. לדוגמא, זקן תיש מה שמכונה  Goatee beard כדאי לקצץ לאורך של 3-4 מ״מ ולעשות שימוש במעצב שיער, לעומת זקן מלא מה שנקרא Full beard הדורש שימוש בקרם לחות, לפחות בתחילת הדרך ולאחר מכן יש לעבור ולעשות שימוש בשמן מיוחד לזקנים מה שיעניק לו מראה בריא וחיוני.

זקן מלא, זיפים או בין לבין? מה נשים אוהבות?

כאן כבר מדובר בעניין של טעם אישי, אך רוב הנשים שכן נמצאות בקבוצת ״אוהבות הזקנים״ ונשאלו שאלה זו מתחלקות לשתיים: אלו שאוהבות את המראה המסוקס של זיפים עדינים, בהשוואה לאלו שמעדיפות זקן שהוא בין לבין – לא מלא מדי ולא קצר מדי. המשותף לכל הנשים שנשאלו מה הן מעדיפות וכן היו מוכנות לצאת עם גבר מזוקן, מחזירה אותנו ישירות אחורה לדרישה לזקן מטופח, נקי ומסודר. זקן פרוע איננו מושך את רוב הנשים ולכן שווה להשקיע קצת מאמץ, אנרגיה ואפילו כסף, הרי מה לא תעשו בשביל בחורה, וגם בשביל עצמכם!