הכל התחיל ביום שגרתי של כמה חבר’ה קרובים בבריכה עם בירה…
משהו אחד משותף היה שם. משהו שבלט לנו לעין, ואפילו קצת הפריע לנו.
הנשים - מתוקתקות, מגונדרות מהראש ועד ציפורני כפות הרגליים והגברים ברובם מסודרים, אבל טיפוח אמיתי לא זיהינו שם.

בדיוק באותה נקודה הבנו שטיפוח הגבר כבר איננו טרנד חולף או תחביב אלא בשלב מסוים הוא הופך לחלק בלתי נפרד ממי שאתה. למעשה, זיהינו את זה על כל הסובבים אותנו - לכל גבר יש דרך משלו, צורה משלו ודרך אחרת להביע את עצמו. 
טיפוח עצמי זה אופי, זה אישיות, זה חלק ממי שאתה ולכן הוא מחייב התייחסות מיוחדת. 
משם התחלנו להריץ רעיונות בראש וכל השאר זה כבר היסטוריה.


הקמנו את YOO PAPA מתוך תשוקה אמיתית ליצור סוג של מאזן בין המינים ולאפשר גם לגברים ליהנות ממוצרים מעולים, שלא רק יגרמו להם להריח מדהים ולהיראות מטופחים, אלא גם להרגיש לגמרי אחרת.

המטרה הייתה ותמיד תישאר: לספק מוצרי טיפוח איכותיים לגברים עם ריחות בסגנונות שונים ומיוחדים שיספקו חוויה חיובית, ייחודית, אסתטית ולא כטרנד אופנתי שבן רגע חולף לו.

בימים אלו המוצרים של YOO PAPA מיוצרים כאן אצלנו בישראל, כחול-לבן. הבחירה של YOO PAPA מספקת לכם מוצרים איכותיים המעלים את רמת הטיפוח של הגבר, במחיר שווה לכל נפש.


 

כל המוצרים שלנו מבוססים על רכיבים טבעיים!

מטרתנו היא לעלות בכמה רמות את מודעות הגברים לטיפוח שלהם ולתת את הטאץ' הייחודי של מוצרינו כך שכל הגברים המשתמשים במוצרינו יהיו מטופחים, נקיים, בעלי ריח טוב ואסתטיים.

כל זאת ובנוסף להצטרף אלינו בכל דרך אפשרית פייסבוק, רישום לניוזלטר למועדון החברים שלנו כדי ליהנות ממתנות, טיפים, ושיתוף תחת קורת הגג של YOO PAPA.

 

לבחירת המוצר המתאים עבורכם לחצו כאן